Zoeken

Kamerlid steekt zichzelf in brand in Marokko

16 juni 2017 - 21:20 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Abdellatif Zaim, Kamerlid van de partij Authenticiteit en Moderniteit (PAM), heeft donderdag in Benguerir een zelfmoordpoging gedaan.

De man stak zichzelf in brand omdat het fosfaatbedrijf OCP een terrein die hij bezit in de provincie Rhamna probeerde te bemachtigen. Dat bericht Hespress.

Abdellatif Zaim werd met derdegraads brandwonden aan de armen in het Ibn Tofail ziekenhuis in Marrakech opgenomen.

Khalid Adennoun, woordvoerder van de partij, heeft de informatie op Facebook bevestigd en laat weten dat de politie een onderzoek heeft gestart.

Lees meer

Brand in Fez verwoest 120 winkels

Een grote brand heeft maandagnamiddag in de wijk Ain Nokbi in Fez 120 winkels verwoest.

Jongeman steekt zichzelf in brand in Casablanca

Een jonge man die als stagiaire bij een centrum voor beroepsopleiding werkte heeft zichzelf dinsdag in brand gestoken buiten zijn werkplaats in Sidi Bernoussi.

Werkloze man steekt zichzelf in brand in Laayoune

Een werkloze vijftiger heeft zichzelf eerder deze week in Laayoune in brand gestoken vanwege financiële problemen. Zijn vrouw was daardoor met hun vier kinderen vertrokken.

Kamerlid in Marokko krijgt doodstraf voor vier moorden

Een Kamerlid van de authenticiteit en moderniteit partij (PAM) is door het Hof van Beroep in Kenitra tot de doodstraf veroordeeld voor de moord op vier mensen.

Gemeenteraadslid steekt zichzelf in brand in Marokko

Een gemeenteraadslid heeft zichzelf maandag in brand gestoken in de gemeente Ain Sbit in Rommani, in de provincie Khemisset.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team