5 mei 2017 - 17:00 - Marokko
Een jonge man die als stagiaire bij een centrum voor beroepsopleiding werkte heeft zichzelf dinsdag in brand gestoken buiten zijn werkplaats in Sidi Bernoussi.
De twintiger overgoot zichzelf met een brandbaar product nadat zijn werkgever hem had gevraagd om een document te ondertekenen om ongerechtvaardigde afwezigheden te voorkomen.
Het slachtoffer werd zwaargewond naar het Ibn Rush ziekenhuis in Casablanca afgevoerd. Volgens persagentschap MAP blijven de redenen die hem tot deze zelfmoordpoging leidden nog onduidelijk. De politie heeft een onderzoek gestart.
Een jaar geleden had een andere jongeman zichzelf op dezelfde wijze in brand gestoken. Hij was net van school gestuurd en had zich in brand gestoken in het kantoor van de directeur.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht