30 september 2023 - 12:00 - Sport
Toulouse FC heeft bekendgemaakt dat Zakaria Aboukhlal waarschijnlijk de rest van het seizoen moet missen na een chirurgische ingreep als gevolg van een blessure.
De 23-jarige Marokkaanse international had voor zijn blessure op donderdag aan alle vijf Ligue 1-wedstrijden van Toulouse deelgenomen en daarbij drie keer gescoord. Hij raakte vorige week geblesseerd aan zijn rechterknie na slechts 40 minuten in de 1-1 gelijkspel in de Europa League.
Lees ook: Zakaria Aboukhlal deze week geopereerd?
De operatie was succesvol maar volgens de Franse club is het onwaarschijnlijk dat Aboukhlal de rest van het seizoen kan spelen. Zijn afwezigheid is een flinke tegenvaller voor Toulouse, maar ook voor het Marokkaans elftal dat in oktober twee wedstrijden moet spelen en vooral moet deelnemen aan de Afrika Cup in januari.
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt