11 december 2024 , 22:10 - Saïd Amraoui - Sport
Youssef En-Nesyri, de Marokkaanse sterspeler van Fenerbahçe, had een heel andere carrière kunnen hebben. De Turkse pers onthult dat hij jaren geleden bijna naar Manchester United was gegaan, toen José Mourinho daar trainer was.
Mourinho was gecharmeerd van de jonge En-Nesyri, die destijds voor Málaga speelde, en probeerde hem in het seizoen 2016-2017 te contracteren. De Portugese coach nodigde hem uit om een maand in Engeland te komen kijken.
Lees ook: Achraf Hakimi verkent Casablanca by night (video)
Maar het Engelse avontuur was van korte duur. En-Nesyri was blijkbaar niet blij met "de weersomstandigheden, met name de regen en de lage temperaturen". Hij pakte zijn koffers en ging terug naar Spanje. Hij bood zijn excuses aan Mourinho aan en maakte zo een einde aan de hoop van Manchester United.
Mourinho gaf echter niet op. Hij haalde En-Nesyri afgelopen zomer naar Fenerbahçe voor een recordbedrag van ongeveer 20 miljoen euro. Deze transfer, de duurste in de geschiedenis van de Turkse competitie, laat zien hoeveel vertrouwen Mourinho in de Marokkaanse speler heeft.
Lees ook: Fans boos op Youssef En-Nesyri
Ondanks deze goede afloop lijkt de toekomst van En-Nesyri in Turkije onzeker. De Saoedische club Al-Nassr zou interesse hebben en twee aanbiedingen hebben gedaan om hem over te halen Fenerbahçe te verlaten.
Miljoenenraadsel bij Marokkaanse bank: Bank Al-Maghrib grijpt in
Verdachten van schietpartij in Genk opgepakt op weg naar Marokko
Regen krijgt Marokko niet klein, stadions doorstaan eerste grote test
Onderzeeër uit Tweede Wereldoorlog gevonden bij El Jadida
Noussair Mazraoui minimaliseert incident met Nayef Aguerd
Heel Nederland wil 11-jarige Antwerpse Hafsa redden
Regen krijgt Marokko niet klein, stadions doorstaan eerste grote test
Noussair Mazraoui minimaliseert incident met Nayef Aguerd
Overwinning Fennecs zonder land: Algerijns verslag wekt verbazing
Algerijnse ster Riyad Mahrez voelt zich thuis in Marokko
Van onbekende naar top in jaar tijd: Marokkaans talent maakt indruk
Marokko klaar voor topper tegen Mali, Romain Saïss onzeker
Brahim Díaz vindt rust in Marokko: "Voel me thuis!"
Chaos bij hotel Algerijns elftal in Rabat, ruime zege op het veld