29 december 2024 - 21:20 - Sport
De toekomst van Youssef En-Nesyri is onzeker. De Marokkaanse aanvaller, die nog tot 2029 onder contract staat bij Fenerbahçe, is in beeld bij de Saudische club Al-Nassr.
Al-Nassr heeft de Marokkaanse international bovenaan het verlanglijstje staan. De Saudische club anticipeert op een mogelijk vertrek van Anderson Talisca en wil de aanval versterken. En-Nesyri, een effectieve doelpuntenmaker met ervaring in Europese competities, past in het plaatje van de Saudische clubleiding.
Lees ook: Youssef En-Nesyri schittert al in Turkse Süper Lig
Al-Nassr zou vastberaden zijn om En-Nesyri binnen te halen. Nadat een eerste bod van 35 miljoen euro door Fenerbahçe werd afgewezen, hebben de Saudiërs hun bod verhoogd naar 38 miljoen euro.
Lees ook: Youssef En-Nesyri weigerde Manchester United... vanwege regen
Fenerbahçe-trainer José Mourinho gooit roet in het eten. De Portugese coach rekent op En-Nesyri, die een belangrijke speler is geworden. Sinds zijn komst naar Turkije afgelopen zomer heeft de Marokkaan 9 doelpunten gemaakt en 3 assists gegeven in 24 wedstrijden. Fenerbahçe wil hem daarom graag behouden.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren