30 mei 2024 , 22:00 - Fouad Badel - Sport
De Marokkaanse spits Youssef En-Nesyri van Sevilla FC staat in de belangstelling van meerdere Saoedische clubs. Deze clubs zijn van plan om hem in de komende zomerse transferperiode te strikken.
En-Nesyri heeft de interesse gewekt van Al-Hilal, Al-Ahli en Al-Shabab. Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti van Sky Sports is Sevilla bereid om hem te laten gaan voor een bedrag van 20 miljoen euro. De 26-jarige aanvaller is volgens de Spaanse krant El Desmarque toe aan een nieuwe uitdaging en wil Sevilla aan het einde van zijn contract verlaten.
Lees ook: Youssef En-Nesyri, derde beste kopper in Europa
De Atlas Leeuw heeft dit seizoen uitstekend gepresteerd. In alle competities scoorde hij 20 doelpunten en gaf hij drie assists in 41 wedstrijden. Hij sloot zijn seizoen bij Sevilla af met een doelpunt tegen Barcelona. Youssef En-Nesyri is de all-time topscorer van Sevilla geworden. Hij staat ook in de top 3 van beste hoofdschutters (20 doelpunten) in alle competities.
Gigantisch spoorviaduct verbindt straks de grootste steden van Marokko
Ultrasnelle robots gaan Marokkaanse elektrische auto’s bouwen
"Zorg dat je geen vrienden hebt zoals Mbappé": Eerbetoon aan Brahim Díaz valt verkeerd
Imperium Karim Harrat wankelt: justitie eist 10 jaar voor aansturen drugsnetwerk vanuit Dubai en Marokko
Rapper Maes: alles-of-niets-proces in Marokko
Spaanse reddingsboot escorteert gesanctioneerde Russische tanker naar Marokko
"Zorg dat je geen vrienden hebt zoals Mbappé": Eerbetoon aan Brahim Díaz valt verkeerd
Zware straf voor Saibari en Hakimi na bewogen Afrika Cup-finale
Marokkaanse Afrika Cup breekt internet
België of Marokko? Ajax-talent Rayane Bounida heeft gekozen!
Sofyan Amrabat onder het mes in Amsterdam
Juridische strijd barst los tussen Marokko en Senegal na finale
Spanje ruikt bloed na Afrika Cup-incidenten in Marokko
Spanje clasht Marokko in strijd om WK 2030