7 juli 2024 , 21:20 - Saïd A. - Sport
De toekomst van Youssef En-Nesyri, de Marokkaanse spits van Sevilla FC, lijkt in Turkije of Saoedi-Arabië te liggen. Fenerbahçe en Al-Qadsiah hebben beide een aantrekkelijk bod gedaan.
Youssef En-Nesyri, wiens contract in 2025 afloopt, staat in de belangstelling van José Mourinho, die hem graag naar zijn team wil halen. Volgens Rudy Galetti, journalist bij Sky Sports, heeft de Marokkaanse international twee interessante aanbiedingen ontvangen. Al-Qadsiah zou 20 miljoen euro hebben geboden en Fenerbahçe 15 miljoen euro. Sevilla FC vraagt echter 20 miljoen euro voor En-Nesyri.
Lees ook: Transferstrijd barst los om Youssef En-Nesyri
Naast Al-Qadsiah en Fenerbahçe heeft ook Al-Shabab interesse getoond in de Marokkaanse international. Deze interesse is te danken aan zijn goede prestaties: hij scoorde 20 doelpunten en gaf drie assists in 41 wedstrijden, waarmee hij Sevilla FC behoedde voor degradatie.
Geen Algerijnse dadel meer op Marokkaanse tafels, boycot wint aan kracht
Marokko voert genadeloos puntensysteem in voor rijbewijs
Kerosine-crisis voorbij, Marokkaanse vliegvelden weer volgetankt
Miljoenen sprinkhanen bedreigen zuiden van Marokko
Marokkaanse vereniging schrijft naar Algerijnse president Tebboune
Grens Marokko-Algerije: schoten gelost bij Ksar Ich, vrees voor escalatie
Juridisch schaakspel tussen Marokko en Senegal bereikt kookpunt
Goal, eigen goal en rood: bijzondere avond voor El Yamiq
Glory pakt wereldtitel Tarik Khbabez af na conflict
Davis Cup in Marokko eindigt in totale chaos, sancties verwacht
Vietnam bouwt megastadion, zet Marokko op tweede plek
Kassa voor Achraf Hakimi in Parijs
Valse start voor Youssef En-Nesyri, Atlas Leeuw onder vuur
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten