24 november 2022 - 13:00 - Sport
De Marokkaanse international Noussair Mazraoui viel uit met een blessure in de eerste wedstrijd van Marokko op het WK Qatar 2022. De wedstrijd tegen Kroatië eindigde met een doelpuntloos gelijkspel.
Noussair Mazraoui probeerde in de 59ᵉ minuut van de wedstrijd tussen Marokko en Kroatië (0-0) met een kopbal een afgeslagen bal in het doel te werken. Zijn inzet werd echter gepakt door de Kroatische keeper en Mazraoui moest die inzet bekopen met een blessure.
Lees ook: Marokko speelt gelijk tegen Kroatië op WK
De oud-Ajacied raakte geblesseerd en moest met een brancard van het veld gedragen worden. Hij werd vervangen door Yahya Attiat-Allah.
Lees ook: Noussair Mazraoui loopt net voor WK blessure op
Mazraoui is geblesseerd aan zijn heup en werd inmiddels onderzocht door de artsen, maar ze kunnen nog niet veel zeggen over de ernst van de blessure van de Bayern München-ster. Een MRI-scan zal meer details geven.
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt