16 december 2017 , 15:40 - Mehdi Khabbouj - Sport
Nog zeven maanden en het is eindelijk zover. De Atlas Leeuwen spelen dan hun eerste wedstrijd van het WK-2018 in Rusland. Maar eerst moest een verblijfplaats worden gevonden.
Volgens Le Parisien heeft de Marokkaanse voetbalbond de keuze gemaakt om in Voronej, op 500 km ten zuiden van Moskou, te verblijven. De bond heeft ervoor gekozen om het elftal ver van de vervuiling en het druk verkeer van de Russische hoofdstad te houden.
De grote afstand tussen de verblijfplaats van het elftal en de stadions blijft echter een probleem. De spelers zullen een vlucht van 1 tot 2:30 uur moeten nemen om naar Sint Petersburg te reizen voor de wedstrijd tegen Iran op 15 juni, naar Moskou voor het duel tegen Portugal op 20 juni en naar Kaliningrad voor de wedstrijd tegen Spanje op 25 juni.
Waarom negen op de tien uitwijzingen van Marokkanen mislukken
Marokko start nationaal actieplan tegen IPTV
Faudel: "Ik heb Algerijnse roots, de Marokkaanse nationaliteit en we zijn één volk."
Walid Regragui verrast met reactie na Marokko-Mali
Hakim Ziyech deelt emotioneel bericht aan zijn moeder
Marokkaan wint rechtszaak en ziet belastingclaim van 3,5 ton verdwijnen
Walid Regragui verrast met reactie na Marokko-Mali
Hakim Ziyech deelt emotioneel bericht aan zijn moeder
Tunesisch elftal zoekt verbinding met Marokkanen in moskee Fez
Lamine Yamal verrast kinderen tijdens vakantie in Dubai
Dure koffie zorgt voor irritatie tijdens Afrika Cup in Marokko
Marokko regelt imam voor Algerijns elftal in hotel Rabat
Marokko grijpt naast vroege kwalificatie tegen Mali
Marouane Chamakh verrast burgemeester New York Zohran Mamdani met bijzonder cadeau