Aankomst Atlas Leeuwen in Rusland (video)
De Leeuwen van de Atlas zijn zondag in Rusland aangekomen om aan het wereldkampioenschap voetbal deel te nemen.
9 juni 2018 - 16:15 - Sport
De Leeuwen van de Atlas vertrekken morgen, zondag, naar Rusland volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.
De spelers, die vandaag nog een oefenduel tegen Estland in Tallin zullen spelen, zullen in Vorónezh verblijven, op twee uur vliegen van Sint Petersburg waar Marokko zijn eerste wedstrijd tegen Iran zal spelen.
Na Iran zal het Marokkaans elftal in de eerste ronde van het WK-2018 ook tegen Portugal (20 juni in het Loujniki stadion in Moskou) en tegen Spanje (25 juni in het stadion van Kaliningrad) spelen.
Lees meer
De Leeuwen van de Atlas zijn zondag in Rusland aangekomen om aan het wereldkampioenschap voetbal deel te nemen.
De Leeuwen van de Atlas zijn zaterdag in Kaliningrad aangekomen waar ze hun derde een laatste WK-wedstrijd tegen Spanje zullen spelen.
De officiële foto van de Leeuwen van de Atlas werd maandag door de Marokkaanse voetbalbond onthuld.
Morgen speelt Marokko een beslissende wedstrijd tegen Portugal in Moskou. Het wordt waarschijnlijk de belangrijkste wedstrijd van de Atlas Leeuwen op het WK in Rusland.
De Leeuwen van de Atlas worden vandaag in Rusland verwacht, waar ze vanaf volgende week aan het wereldkampioenschap voetbal zullen deelnemen.