Zoeken

Marokkaans elftal komt zondag in Rusland aan

- Sport

Geschreven door Nawel Serdouni

De Leeuwen van de Atlas vertrekken morgen, zondag, naar Rusland volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.

De spelers, die vandaag nog een oefenduel tegen Estland in Tallin zullen spelen, zullen in Vorónezh verblijven, op twee uur vliegen van Sint Petersburg waar Marokko zijn eerste wedstrijd tegen Iran zal spelen.

Na Iran zal het Marokkaans elftal in de eerste ronde van het WK-2018 ook tegen Portugal (20 juni in het Loujniki stadion in Moskou) en tegen Spanje (25 juni in het stadion van Kaliningrad) spelen.

Lees meer

WK-2018: dit is de officiële foto van de Atlas Leeuwen

De officiële foto van de Leeuwen van de Atlas werd maandag door de Marokkaanse voetbalbond onthuld.

Marokkaans elftal in Kaliningrad aangekomen voor wedstrijd tegen Spanje

De Leeuwen van de Atlas zijn zaterdag in Kaliningrad aangekomen waar ze hun derde een laatste WK-wedstrijd tegen Spanje zullen spelen.

Uitslag wedstrijd Marokko - Slowakije 2-1

Marokko heeft vanavond in het Zwitserse Genève een oefenduel tegen Slowakije met 2-1 gewonnen. De wedstrijd was een voorbereiding op het WK in Rusland.

WK-Rusland: in dit hotel verblijft het Marokkaans elftal (foto’s)

De Leeuwen van de Atlas worden vandaag in Rusland verwacht, waar ze vanaf volgende week aan het wereldkampioenschap voetbal zullen deelnemen.

WK-2018: Iraans elftal, eerste tegenstander Marokko, al in Rusland

Het Iraans elftal is dinsdagnamiddag in Rusland aangekomen. Iran is de eerste tegenstander van Marokko op het komend WK voetbal.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team