Marokkaans elftal komt zondag in Rusland aan
De Leeuwen van de Atlas vertrekken morgen, zondag, naar Rusland volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.
1 december 2017 - 18:30 - Sport
De tegenstanders van Marokko op het WK-2018 zijn sinds een dik uur bekend. Ook de data waarop de Atlas Leeuwen zullen spelen zijn intussen vrijgegeven.
Marokko zit in een lastige poule B samen met Spanje, Iran en Europees kampioen Portugal.
De eerste wedstrijd van de Atlas Leeuwen staat op vrijdag 15 juni in het Sint Petersburg stadion gepland. Marokko speelt die dag tegen Iran.
Vijf dagen later, op 20 juni, zal het Marokkaans elftal om 15 uur in Moskou tegen Portugal spelen.
Spanje en Marokko spelen op maandag 25 juni om 20 uur in Kaliningrad.
Om naar de tweede ronde te mogen zullen de Atlas Leeuwen op de eerste of tweede plaats van hun poule moeten eindigen. Een moeilijke missie. Duimen dus!!
Lees meer
De Leeuwen van de Atlas vertrekken morgen, zondag, naar Rusland volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.
Marokko speelt een eerste WK-wedstrijd op 15 juni volgend jaar tegen Iran in het Nieuwe Zenitstadion op het eiland Krestovski in Rusland.
Nog slechts enkele uren en de tegenstanders van de Atlas Leeuwen op het WK-2018 in Rusland zullen eindelijk bekend zijn.
Marokko speelt vandaag een eerste wedstrijd op het WK-2018 in Rusland tegen Iran. De FIFA heeft voor de wedstrijd de Turkse scheidsrechter Cuneyt Chakir aangesteld.
De Marokkaanse voetbalbond heeft de tegenstanders voor de komende oefenduels van de Atlas Leeuwen als voorbereiding op het WK-2018 officieel bekend gemaakt.