2 mei 2018 - 13:00 - Sport
De wereldvoetbalbond FIFA gaat een premie van 2 miljoen dollar aan Marokko betalen om de deelname van de Atlas Leeuwen aan het WK-2018 voor te bereiden.
Hetzelfde bedrag zal aan alle deelnemende Afrikaanse landen worden toegekend, met name Nigeria, Senegal, Tunesië en Egypte. Dat bericht de FIFA in een verklaring.
De wereldvoetbalbond wil incidenten vermijden zoals vier jaar geleden toen de spelers van Nigeria en Kameroen met een staking hadden gedreigd.
Ook de Marokkaanse en de Afrikaanse voetbalbond hebben premies voorzien om de spelers aan te moedigen. De Atlas Leeuwen spelen tijdens het WK in Rusland tegen Spanje, Portugal en Iran met wie Marokko net zijn diplomatieke betrekkingen heeft verbroken.
Marokko importeert opnieuw buitenlands vee voor Eid ul-Adha
Ontploffing op set Gladiator 2 in Marokko
Argentijn verrast door maaltijden Royal Air Maroc (video)
Ernstige juridische problemen voor Marokkaans parlementslid Yassine Radi
Megahaven Nador West Med bij klaar
Hack tv-zenders: Marokkaan centraal in Europees onderzoek
Marokko: voetbal als toeristische trekpleister
Onweerstaanbare voorstellen voor Yassine Bounou (Bono)
Hakim Ziyech op weg naar een gouden ballingschap in Saoedi-Arabië?
Ongelukkige Mazraoui wil weg bij Bayern
Sihame El Kaouakibi wil al van pasbenoemde medewerker af
Karim Benzema nieuw teamgenoot Abderrazak Hamdallah bij Al-Ittihad
Hakim Ziyech ongewild betrokken bij cocaïnezaak
Duitse jeugdspeler overlijdt na vechtpartij met Marokkaan tijdens wedstrijd