WK-2018: dit is de officiële foto van de Atlas Leeuwen
De officiële foto van de Leeuwen van de Atlas werd maandag door de Marokkaanse voetbalbond onthuld.
7 juni 2018 - 15:10 - Sport
Het Iraans elftal is dinsdagnamiddag in Rusland aangekomen. Iran is de eerste tegenstander van Marokko op het komend WK voetbal.
Het is het eerste van 32 deelnemende landen dat in Rusland is aangekomen. Het team verblijft in Bakovka, in de regio van Moskou en heeft nog een oefenduel tegen Litouwen gepland staan op vrijdag.
Iran is 36e wereldwijd in de lijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. Marokko staat 14 plaatsen verder. De twee landen spelen op 15 juni tegen elkaar. Daarna zullen de Atlas Leeuwen tegen Spanje en Portugal spelen.
Lees meer
De officiële foto van de Leeuwen van de Atlas werd maandag door de Marokkaanse voetbalbond onthuld.
Marokko speelt vandaag een eerste wedstrijd op het WK-2018 in Rusland tegen Iran. De FIFA heeft voor de wedstrijd de Turkse scheidsrechter Cuneyt Chakir aangesteld.
De Leeuwen van de Atlas vertrekken morgen, zondag, naar Rusland volgens bronnen van de Marokkaanse voetbalbond.
Marokko heeft vanavond zijn eerste WK-duel tegen Iran in Rusland verloren. Een uitslag die het voor de Leeuwen van de Atlas extra moeilijk maakt om de tweede ronde te halen.
De Leeuwen van de Atlas worden vandaag in Rusland verwacht, waar ze vanaf volgende week aan het wereldkampioenschap voetbal zullen deelnemen.