Zoeken

Wereld-Marokkaan met 6700 pillen gepakt in Tanger

19 september 2017 - 17:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een Marokkaan uit Italië is zondagavond met 6700 psychotrope pillen in een bus in de haven Tanger Med betrapt.

Volgens douanebronnen gaat het om Rivotril pillen, een zware anti-epileptica met ernstige bijwerkingen. De inbeslagneming van de pillen gebeurde in samenwerking met de havenpolitie.

De smokkelaar kwam net van Italië aan in een passagiersbus. Hij werd aan de politie in Tanger overgedragen voor verdere onderzoek.

Lees meer

Spaanse Marokkaan met ruim 16.000 drugspillen gepakt in Tanger

De politie heeft vrijdag in de haven Tanger-Med een in Spanje gevestigde Marokkaan gearresteerd met 16.150 drugspillen in zijn bagage.

Opnieuw duizenden psychotrope pillen onderschept in Tanger Med

In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko heeft de politie zondagavond een grote hoeveelheid psychotrope pillen in beslag genomen.

Spaanse Marokkaan met 50.000 XTC-pillen betrapt

Een Marokkaan uit Spanje is maandag door de Marokkaanse douane bij Bab Sebta gearresteerd voor drugssmokkel.

Politie onderschept 240.000 XTC-pillen in Tanger Med

Nieuwe recordvangst in de haven Tanger Med. De politie stelt maandag ruim 240.000 XTC-pillen te hebben onderschept.

Tanger: vrouw verstopt ecstasy in deken baby

De politie heeft woensdag bij het busstation in Tanger een jonge vrouw gearresteerd met een grote hoeveelheid ecstasy pillen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team