Grens Sebta: 13 kilo drugs in auto gevonden
Nieuwe drugsvangst bij de grensovergang van Sebta. Marokkaanse douaniers hebben een auto onderschept met 13 kilo drugs.
20 september 2018 - 14:00 - Marokko
Douaniers bij de grensovergang Bab Sebta hebben een poging tot de illegale invoer van 10.000 psychotrope pillen belet.
De pillen werden in een SUV met een Marokkaans kenteken ontdekt volgens een verklaring van de douane. De drug was in een ruimte tussen de bumper en de radiator van het voertuig verstopt.
De drie inzittenden werden gearresteerd en in bewaring gesteld. Het onderzoek werd aan de politie van Tetouan toevertrouwd.
Lees meer
Nieuwe drugsvangst bij de grensovergang van Sebta. Marokkaanse douaniers hebben een auto onderschept met 13 kilo drugs.
Een Marokkaan uit Spanje is maandag door de Marokkaanse douane bij Bab Sebta gearresteerd voor drugssmokkel.
Douaniers bij de grensovergang van Bab Sebta hebben afgelopen weekend 62.000 euro in beslag genomen.
Mooie vangst van de Marokkaanse douane. Een horloge met een waarde van 500.000 dirham werd enkele dagen geleden bij de grensovergang van Sebta in beslag genomen.
In Tanger heeft de politie dinsdagavond een verdachte gearresteerd voor zijn betrokkenheid bij meerdere drugszaken. De man had 420 gram cocaïne bij zich.