Vrouw uit Angola met cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca
Een vrouw uit Angola is donderdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.
23 oktober 2018 - 14:40 - Marokko
Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is maandag door de politie bij de grensovergang van Bni Nssar bij Nador gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
Volgens een verklaring van de DGSN had de 46-jarige verdachte 10 kilo cocaïne in zijn auto verstopt. De drug wilde hij via Melilla Marokko binnensmokkelen. De cocaïne was in de bumper van zijn auto met een buitenlands kentekennummer verborgen.
Een andere man, beschouwd als het brein achter de cocaïnesmokkel en aan wie de drug moest worden geleverd, werd eveneens gearresteerd. Hij had een grote som geld in dirham en in buitenlandse valuta bij zich.
Beide mannen werden in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
Een vrouw uit Angola is donderdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.
Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is afgelopen weekend bij de grensovergang Bab Sebta met 19 kilo cannabis betrapt.
Een Nigeriaanse man werd afgelopen weekend met 2,440 kilo cocaïne betrapt op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
De Marokkaanse douane heeft vrijdagavond 36 kilo cannabis onderschept bij de grensovergang van Bab Sebta.
Een Belgische Marokkaan is zaterdag door de veiligheidsdiensten in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, met 16 kilo cocaïne betrapt.