5 januari 2023 , 21:00 - Nawel Serdouni - Sport
In vier Marokkaanse steden worden de echte ballen tentoongesteld die door de Atlas Leeuwen zijn gebruikt in de wedstrijden tegen Frankrijk in de halve finale en tegen Kroatië in de troostfinale van het WK 2022. Daarmee krijgen de Marokkaanse fans de kans om de historische deelname van het nationale team aan het WK in Qatar opnieuw te beleven.
Het initiatief wordt gesteund door het merk Coca Cola, dat het Marokkaanse voetbalteam sponsort. De Amerikaanse frisdrankgigant heeft een reeks activiteiten gepland om de deelname van de Atlas Leeuwen, die in Qatar als vierde eindigden, te herdenken. Er zijn fotoshoots en animaties waarbij fans naast een officiële bal kunnen poseren.
Lees ook: Hightech bal voor wedstrijd Marokko-Frankrijk
Zo heeft het merk zijn eerste stand geopend in Casablanca van 29 tot 30 december 2022 en in Marrakech van 31 december 2022 tot 1 januari 2023. In Agadir zetten de "beroemde voetballen" hun reis voort op 3 en 4 januari 2023 en in Tanger van 6 tot 7 januari 2023.
Lees ook: Walid Regragui wil nu Afrika Cup winnen
"Deze tentoonstelling is een kans om een deel van de geschiedenis die in Qatar is gemaakt naar Marokko te brengen en met zoveel mogelijk mensen te delen. Het is ook een gelegenheid om ons nationale team te bedanken en te feliciteren met deze historische prestatie," verklaarde de Coca-Cola manager in Marokko in een persbericht.
Nador: 1,4 miljard dirham aan Marchica Med-projecten van start
Bus en vrachtwagen botsen in Marokko, meerdere slachtoffers
Marokkaanse justitie eist confrontatie in zaak Jonathan Harroch
Big Brother in de medina: Marrakech vol camera’s met gezichtsherkenning
Politie Tetouan onderschept 12 kilo cocaïne!
Marokkaanse bedrijven winnen tweede fase snelweg Guercif-Nador
Marokkaanse Ghizlane Chebbak schrijft geschiedenis in Top 100
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"
WK 2026: zo hoog schat de supercomputer Marokko in
Marokko A’ arriveert in Qatar als topfavoriet voor Arab Cup
Marokko vecht tegen de klok: omgeving stadion Agadir lijkt woestijn
Afrika Cup 2025: Marokko-Algerije rivaliteit bereikt kookpunt
Zorgen nemen toe bij Marokkaans elftal vlak voor Afrika cup
Lamine Yamal: hoe Marokko de strijd tegen Spanje verloor