31 augustus 2023 - 16:27 - Sport
Bondscoach Walid Regragui heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de wedstrijden tegen Liberia en Burkina Faso op 9 en 12 september in Lens. Er zijn enkele verrassingen!
De wedstrijden zijn gepland ter voorbereiding op de Afrika Cup 2023. Meest opvallend is de afwezigheid van aanvallende middenvelder Hakim Ziyech. Na een wisselvallig seizoen bij Chelsea, en recent uitgeleend aan Galatasaray, heeft Ziyech nog niet voor zijn nieuwe club gespeeld. De keuze van Walid Regragui zou een waarschuwing zijn voor de speler, die meer speeltijd bij zijn club moet krijgen voordat hij op een terugkeer bij de Atlas Leeuwen mag hopen.
Lees ook: Hakim Ziyech naar Galatasaray: financiële details van de transfer
Daarnaast staat Lamine Yamal, het 16-jarige talent van Barça, ook niet op de lijst van Regragui. Ondanks geruchten over onderhandelingen met de speler, heeft hij zijn keuze tussen Marokko en Spanje nog niet gemaakt.
Lees ook: Hakim Ziyech "verwoest" na mislukte transfer naar Saoedi-Arabië
Positiever is de oproep van Amine Adli, voormalig speler van Toulouse die onlangs koos om voor Marokko uit te komen. Amine Harit, die het WK-2022 miste vanwege een blessure, is ook terug, evenals Yunis Abdelhamid en Ayoub El Kaabi.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko