4 april 2025 , 23:50 - Laila Amraoui - Sport
Bondscoach Walid Regragui is van plan om significante wijzigingen aan te brengen in zijn komende selectie. Er zullen naar verluidt meerdere spelers vertrekken, terwijl nieuwe namen hun intrede zullen doen.
Zo zou het de bedoeling zijn om Reda Belahyane, middenvelder van Lazio, niet op te roepen om plaats te maken voor Ayyoub Bouaddi. Laatstgenoemde maakt dit seizoen indruk bij Lille in de Franse Ligue 1.
Lees ook: Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Volgens dezelfde bronnen zou Walid Regragui, ondanks de sterke concurrentie op het middenveld, de knoop hebben doorgehakt in het voordeel van Bouaddi. De bondscoach is overtuigd van zijn capaciteiten om de selectie te versterken.
Regragui is eveneens van plan om zijn vertrouwen te behouden in Amir Richardson, speler van Fiorentina, en om Chemsdine Talbi in zijn plannen te betrekken. Talbi koos recentelijk voor het Marokkaans elftal in plaats van België. Dit alles betekent dat Belahyane waarschijnlijk niet in de komende selecties zal voorkomen.
Op een ander vlak blijft Regragui zich inspannen om Bouaddi te overtuigen zich bij de Atlas Leeuwen aan te sluiten. Bouaddi is momenteel actief voor het Franse U21-team, met het oog op het komende EK voor beloften.
Om deze keuze te versnellen, is de bondscoach van plan om naar Frankrijk af te reizen voor een persoonlijke ontmoeting met Bouaddi. Hij wil hem overtuigen om voor Marokko te kiezen voordat de Franse voetbalbond hem definitief vastlegt.
Lees ook: Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Regragui overweegt ook een ontmoeting met Neil El Aynaoui, speler van RC Lens, in het kader van de voorbereiding op de toekomstige wedstrijden van de Marokkaanse selectie.
Dodental na overstromingen Marokko stijgt naar 21 in Safi
Groen licht voor tunnel Marokko-Spanje, Duitse ingenieurs zeggen "ja"
Sneeuw legt deel Marokko lam, duizenden geïsoleerd
Elon Musk start in Marokko: Tesla werft personeel in Casablanca
Bloedbad op Duitse kerstmarkt op nippertje voorkomen, Marokkanen en imam opgepakt
Storm Emilia zet Noord-Marokko onder water (video)
Bilal El Khannouss: "Alles breken, in Duitsland én Afrika!"
Marouane Chamakh: "Wil dat Marokko wint, maar gun Algerije een super parcours"
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui
Walid Regragui kiest voor risicovol plan
Ayyoub Bouaddi krijgt spreekverbod over Marokko
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE