4 januari 2021 - 14:40 - Marokko
Een 35-jarige vrouw is woensdagavond in Settat aangehouden vanwege haar vermeende betrokkenheid bij fraude, valsheid in geschrifte en het uitgeven van ongedekte cheques.
Door zich de identiteit toe te eigenen van een juwelenhandelaar, slaagde de vrouw erin om zich in een paar maanden tijd meer dan 3 miljoen dirham aan goederen toe te eigenen. Ze betaalde met geantidateerde cheques, maar de leveranciers trokken haar solvabiliteit niet in twijfel.
De klachten begonnen binnen te komen op de politiediensten van de twee steden waar ze actief was, met name Casablanca en Settat. De betrokkene werd woensdag aangehouden, er waren 11 arrestatiebevelen tegen haar uitgevaardigd.
Ze is ter beschikking gesteld van een onderzoek onder toezicht van het Openbaar Ministerie om alle strafbare feiten waarvan zij wordt beschuldigd vast te stellen.
YouTube censureert transfobe video tegen Belgisch-Marokkaanse transgender
"Ik voel me meer gerespecteerd in Quebec dan in Marokko"
Teleurstelling na afgelaste queer iftar in Borgerhout
Marokkanen opgepakt voor reeks ontvoeringen in Marbella
Koffiebar in Antwerpen opent vroeger voor moslimklanten tijdens Ramadan
Cher verkoopt Marokkaans geïnspireerde villa in Malibu
YouTube censureert transfobe video tegen Belgisch-Marokkaanse transgender
Marokko ontkent territoriale herindeling
Meerdere arrestaties voor illegale abortus in Oujda
Ramadan: kunnen diabetici verantwoord vasten?
Mooie liefdesverhaal Chinese man en Marokkaanse vrouw (video)
Algerijnse dadels kankerverwekkend? Marokkaanse federatie voor consumentenrechten reageert
Is het goed om te sporten tijdens de Ramadan?
Marokko wil gebruik elektrische steps reguleren