Zoeken

Vrouw met 1200 drugspillen gepakt bij grens Marokko

21 juni 2016 - 15:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een Spaanse vrouw van Marokkaanse afkomst is afgelopen vrijdag door de douane bij de grensovergang van Bab Sebta gearresteerd met 1200 drugspillen in haar spullen.

Persagentschap MAP vernam van de nationale veiligheidsdienst DGSN dat de 38-jarige vrouw met een auto met Spaans kenteken de grens was overgestoken. Tijdens een routinecontrole vond de douane drugs in een handtas.

De vrouw werd aan de politie in Tetouan overgedragen en in voorlopige hechtenis genomen. Politie doet onderzoek naar de herkomst van de drugs.

Lees meer

Marokkaanse Nederlander betrapt met 17.000 euro bij grens Sebta

De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een Marokkaanse Nederlander betrapt met 17.000 euro.

Spaanse Marokkaan met ruim 16.000 drugspillen gepakt in Tanger

De politie heeft vrijdag in de haven Tanger-Med een in Spanje gevestigde Marokkaan gearresteerd met 16.150 drugspillen in zijn bagage.

Spanjaard met duizenden euros betrapt bij grens Sebta

Een Spaanse man is dinsdag door de Marokkaanse douane betrapt met ruim 10.000 euro in zijn bagage. De man wilde Marokko met het geld verlaten zonder het bij de douane aan te geven.

Douane onderschept lading parfum en smartphones bij grens Sebta

De douane bij de grensovergang Bab Sebta heeft afgelopen weekend een grote lading parfums en smartphones onderschept. De spullen zijn naar schatting 550.000 dirham waard.

Vrouw in Tanger met 1400 drugspillen gepakt

In het noord Marokkaanse Tanger heeft de politie eind vorige week een vrouw gearresteerd met 1415 psychotrope pillen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team