Zoeken

Vreselijk ongeval bij Berrechid, zes doden

27 augustus 2018 - 16:00 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De wegen in Marokko blijven extreem gevaarlijk. Bij een dramatisch verkeersongeval tussen Berrechid en Deroua zijn vrijdag nog eens zes mensen omgekomen.

Een auto probeerde ter hoogte van Douar Oulad Mohamed in te halen maar botste daarbij frontaal tegen een legervoertuig dat in de andere richting aan kwam rijden.

Persagentschap MAP vernam van de civiele bescherming dat vijf mensen op slag dood waren. Het zesde slachtoffer overleed bij zijn aankomst in het ziekenhuis van Berrechid.

De Koninklijke Gendarmerie heeft een onderzoek gestart naar het ongeval.

Volgens cijfers van de DGSN kwamen 29 mensen om bij verkeersongevallen tussen 13 en 19 augustus. In dezelfde periode raakten 1926 mensen gewond en werden 1432 verkeersongevallen in stedelijk gebied gemeld.

Lees meer

Marokko: ruim 1500 verkeersgewonden in week tijd

Marokkaanse wegen blijven extreem gevaarlijk zoals de nieuwe cijfers van de veiligheidsdienst DGSN aantonen.

Marokko: vijf doden bij vreselijk ongeval in Azrou

Bij een zwaar verkeersongeval in de regio van Azrou zijn in de nacht van zaterdag op zondag vijf mensen omgekomen.

Marokko: 7 doden bij vreselijk ongeval tussen Ahfir en Saidia (video)

Nieuwe drama op Marokkaanse wegen. Bij een vreselijk ongeval op de weg tussen Ahfir en Saidia zijn zaterdagochtend zeven mensen van eenzelfde familie omgekomen.

Marokko: 24 doden en bijna 2000 gewonden bij verkeersongevallen in week tijd

Marokkaanse wegen blijven extreem gevaarlijk. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Schrikwekkende cijfers over verkeersongevallen in Marokko

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft cijfers vrijgegeven over het aantal verkeersongevallen die vorige week werden gemeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team