23 februari 2024 - 23:00 - Sport
Het Marokkaans elftal speelt op vrijdag 22 maart tegen Angola en op dinsdag 26 maart tegen Mauritanië in het Grote stadion van Agadir. Bondscoach Walid Regragui moet het voor deze oefenwedstrijden stellen zonder een aantal belangrijke spelers.
Noussair Mazraoui is uitgeschakeld door een spierblessure. De Bayern München-verdediger liep tijdens de Bundesliga-wedstrijd tegen Bochum een scheur in de linkerdijbeenspier op en zal drie tot vier weken niet spelen.
Lees ook: Dit zijn de komende wedstrijden van het Marokkaanse elftal
Hakim Ziyech (Galatasaray) en Sofiane Boufal (Al-Rayyan SC) zijn nog steeds herstellende van blessures die ze tijdens de Afrika Cup in Ivoorkust opliepen. Ziyech zal pas twee weken voor de start van de trainingsstage op 16 maart weer met de groep kunnen trainen.
Lees ook: Deze spelers maken hun comeback in het Marokkaans elftal
Ismael Saibari van PSV Eindhoven kan zich ook niet aansluiten bij de selectie. De 23-jarige middenvelder liep in de Champions League-wedstrijd tegen Borussia Dortmund een blessure op en moet nog nader worden onderzocht.
Geen bruiloften in Marokko deze zomer!
Chaos en frustratie na 24 uur-vertraging Marokko-vlucht Ryanair
Marokko pakt internetpredikers aan
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Europa investeert in snellere verbinding met Marokkaanse Sahara
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug