31 mei 2024 - 12:00 - Marokko
Veel Marokkanen die in het buitenland wonen uiten op sociale media hun woede over de torenhoge prijzen van vlieg- en boottickets naar Marokko. De prijzen zijn op twee weken van de start van Operatie Marhaba 2024 sterk gestegen.
De Marokkaanse diaspora deelt op sociale media haar frustratie over de ticketprijzen die deze zomer voor een bootreis naar Marokko oplopen tot 700 of zelfs 800 euro per persoon. De hoge prijzen zijn te wijten aan de sterke toename van de vraag naar tickets vanwege de aanstaande Operatie Marhaba.
Lees ook: Marokkaanse diaspora: vakantie verpest door administratieve rompslomp
Oppositieparlementariërs hebben het ministerie van Transport en Logistiek opgeroepen om maatregelen te nemen om de Marokkaanse diaspora te helpen en hen in staat te stellen om deze zomer tegen betaalbare prijzen naar Marokko te reizen.
Lees ook: Marokkaanse diaspora: Royal Air Maroc onder vuur
Operatie Marhaba vindt elk jaar plaats van 15 juni tot 15 september. Dit jaar start de operatie op 13 juni vanwege de viering van Eid ul-Adha op 16 juni in Marokko.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht