Doden bij ongeval met ambulance in Marokko
Bij een ongeval met een ambulance zijn in de regio van Agadir een verpleegster en de moeder van een patiënte om het leven gekomen.
- Marokko
In het Marokkaanse Youssoufia hebben een verpleegster en de chauffeur van een ambulance het voertuig gebruikt om alcohol te vervoeren.
Volgens Al Akhbar werden de twee door getuigen gefilmd toen ze alcohol kochten in een supermarkt en vervolgens met een grote tas naar de ambulance terugkeerden. De beelden gingen viraal op social media.
De ambulancechauffeur ontkent de feiten en stelt enkel gewone inkopen te zijn gaan doen. Getuigen spreken dat tegen.
Het ministerie van Gezondheid stuurde volgens de krant een onderzoekscommissie ter plekke. Na de verpleegster en de ambulancechauffeur, alsook lokale gezondheidsverantwoordelijken te hebben gehoord, werd besloten om de twee enkel een waarschuwing te geven.
Lees meer
Bij een ongeval met een ambulance zijn in de regio van Agadir een verpleegster en de moeder van een patiënte om het leven gekomen.
Een vrouw is zondagochtend in een trein tussen Oujda en Casablanca bevallen. Een verpleegster die zich in de trein bevond hielp bij de bevalling.
In Marokko werd tijdens de maand Ramadan bijna geen alcohol verkocht. De verkoop ervan is tijdens het vasten verboden, wat tot een sterke daling van de invoer en het gebruik van...
Het ministerie van Gezondheid heeft op de video gereageerd waarin een man op een brancard door twee ambulance verplegers naar een geldautomaat in Tanger wordt gedragen.
Sinds het begin van het jaar is het gebruik van alcohol sterk gestegen in Marokko. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van het Marokkaans Agentschap voor de Handel.