4 december 2017 - 12:15 - Marokko
Een vrouw is zondagochtend in een trein tussen Oujda en Casablanca bevallen. Een verpleegster die zich in de trein bevond hielp bij de bevalling.
De baby werd te vroeg geboren. Getuigen stellen dat de bevalling in redelijk goede omstandigheden verliep dankzij de verpleegster, Malika El Othmani (op de foto). Ze wist de jonge moeder maar ook de gepanikeerde vader gerust te stellen.
De moeder en haar baby werden kort na de bevalling naar een ziekenhuis afgevoerd. Beiden doen het goed.
Lees meer
Bij de grensovergang naar Melilla in het noorden van Marokko is woensdag een jonge vrouw van een gezonde baby bevallen.
Een Marokkaanse vrouw die in Libië vastzat is enkele uren voor haar repatriëring naar Marokko van een gezond kindje bevallen.
Een vrouw is begin december in het Souissi ziekenhuis in Rabat van een meisje met twee hoofden bevallen.
Een koppel uit Guelmim begrijpt nog steeds niet wat er is gebeurd. De vrouw beviel enkele dagen geleden in het Hassan II ziekenhuis in Agadir van een gezonde baby.
Een vrouw is dinsdag omgekomen na door een trein te zijn aangereden in de gemeente Taourat Nboussta, in de regio van Nador.
Een 23-jarige vrouw is eerder deze week in Settat overleden tijdens haar bevalling. Ze durfde niet naar het ziekenhuis te gaan uit vrees dat de politie zou worden gewaarschuwd....
Vier pasgeboren baby zijn op donderdag 7 december in het provinciaal ziekenhuis in Essaouira overleden. Het ministerie van Gezondheid heeft op de zaak gereageerd.
In de afgelopen dagen zorgde een foto van een Marokkaanse HSL-trein voor veel reacties op internet. Het voertuig lijkt uit het spoor te zijn geraakt.
Een Marokkaanse vrouw is op zaterdag 14 juli op een vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Montreal van een gezonde baby bevallen.
Een vrouw is vrijdag door de politie in Casablanca gearresteerd toen ze probeerde haar 10 maanden oude baby te verkopen.