Zoeken

Verkiezing Kamerlid Marokko ongeldig vanwege gebruik foto Mohammed VI

10 juni 2018 - 20:30 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Het Constitutionele Hof heeft de verkiezing van Kamerlid Ahmed El Mourabit Soussi ongeldig verklaard. De politicus won de tussentijdse verkiezingen van 21 december 2017 in M’diq-Fnideq.

Volgens Hespress werd de verkiezing van het RNI-lid ongeldig verklaard omdat hij tijdens de verkiezingscampagne van een "nationaal symbool" gebruik maakte. Ahmed El Mourabit Soussi deelde op social media namelijk een foto waarop hij Koning Mohammed VI een handkus geeft.

De stemming werd ongeldig verklaard als gevolg van een aangifte van Ahmed El Mourabit Soussi’s tegenstander Ahmed Thami.

Lees meer

Habib El Malki nieuwe voorzitter Tweede Kamer Marokko

Habib El Malki is maandag gekozen tot de nieuwe voorzitter van de Tweede Kamer in Marokko.

Koning Mohammed VI in Mauritanië verwacht

Koning Mohammed VI wordt in Mauritanië verwacht. De monarch zou een uitnodiging hebben geaccepteerd voor de 31e top van de Afrikaanse Unie in Nouakchott op 3 juli.

Koning Mohammed VI met Marokkaanse international op de foto

De Marokkaanse international Yacine Bammou heeft een foto met Koning Mohammed VI op social media gedeeld.

Nieuwe foto Mohammed VI en Abu Bakr Azaitar gaat viraal (foto)

Een nieuwe foto van Koning Mohammed VI en de MMA-kampioen Abu Bakr Azaitar werd dit weekend massaal gedeeld op social media.

Ruim 51.000 moskeeën in Marokko, 240 meer per jaar

In Marokko werden sinds het begin van de Ramadan een dertigtal nieuwe of gerenoveerde moskeeën geopend op bevel van Koning Mohammed VI.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team