Marokko: student opgepakt voor overval op geldagentschap
In het Marokkaanse Guelmim is zaterdag een student door de politie gearresteerd voor een overval op een geldagentschap in de stad.
7 maart 2018 - 20:40 - Marokko
De politie heeft dinsdag in Fez een verdachte gearresteerd na een mislukte gewapende overval op een bank in de wijk Bensouda.
In een verklaring laat de DGSN weten dat de verdachte een bankagentschap was binnengelopen met een mes in zijn hand en een sjaal voor zijn gezicht.
De veiligheidsagent van het agentschap sloot de verdachte op in het agentschap. De gepanikeerde dief sloeg daarop een glazen gevel kapot en vluchtte weg zonder zijn mes noch zijn sjaal. Ter plekke werd ook bloed gevonden van de verwonding die hij opliep toen hij de gevel kapotsloeg.
De man kon enkele uren later worden geïdentificeerd en gearresteerd.
Lees meer
In het Marokkaanse Guelmim is zaterdag een student door de politie gearresteerd voor een overval op een geldagentschap in de stad.
Een man heeft dinsdagochtend geprobeerd een bankagentschap in het noord Marokkaanse Tanger te overvallen.
Een man heeft met een mes geprobeerd om een bank in Tanger te overvallen. Beelden van de mislukte poging en de arrestatie van de verdachte werden op internet gedeeld.
De politie heeft maandag in Nador een verdachte gearresteerd voor drugshandel en moordpoging.
Een veiligheidsagent heeft helemaal alleen een overval op een bankagentschap in Ain Harrouda bij Casablanca tegengehouden.