Marokko: overval loopt fout af in Tanger
Een twintiger is zaterdag door de politie in Tanger gearresteerd na een poging om een geldtransferagentschap te overvallen.
- Marokko
Een veiligheidsagent heeft helemaal alleen een overval op een bankagentschap in Ain Harrouda bij Casablanca tegengehouden.
Volgens Alyaoum24 probeerde de agent afgelopen woensdag de overvaller zelfs te overmeesteren om hem aan de politie over te dragen. De dief weigerde mee te werken en haalde en mes naar boven om de agent van een privé veiligheidsbedrijf weg te jagen. De agent raakte gewond.
Getuigen waarschuwden de gendarmerie. Bij aankomst van de eerste gendarmes was de dader nog ter plekke en werd hij overmeesterd en gearresteerd.
Over de toestand van de veiligheidsagent wordt verder niets vermeld. Het blad bericht enkel dat hij naar het ziekenhuis werd afgevoerd. De dief werd in voorlopige hechtenis genomen.
Vorige week waren in Ain Harrouda al twee verdachten gearresteerd voor een bankoverval. De twee maakten toen een belangrijk geldbedrag buit. Of het geld werd teruggevonden is niet bekend.
Lees meer
Een twintiger is zaterdag door de politie in Tanger gearresteerd na een poging om een geldtransferagentschap te overvallen.
Een agent van de Spaanse Guardia civil is enkele dagen geleden bij de grensovergang tussen Marokko en Melilla gewond geraakt toen hij een migrant probeerde tegen te houden die...
Een dief heeft de dienstwapen van een agent in een moskee in Casablanca gestolen. De agent was aan het bidden toen de diefstal plaatsvond.
Een fietsendiefstal is eerder deze week fataal afgelopen voor twee mensen in de wijk Lissasfa in Casablanca.
Vijf verdachten zijn afgelopen vrijdag door de politie in Tanger gearresteerd voor hun deelname aan een overval op een geldtransport.