12 maart 2020 - 15:40 - Marokkanen in het buitenland
In Italië is een jonge Marokkaan eerder deze week vermoedelijk aan de gevolgen van het coronavirus overleden. Forensisch onderzoek zal dat in de komende dagen moeten bevestigen.
Volgens plaatselijke media hebben de juridische autoriteiten een onderzoek op het lichaam van de jongeman bevolen. Het slachtoffer had al drie dagen last van griepsymptomen toen hij overleed.
De identiteit en leeftijd van de jongeman werden geheimgehouden door de Italiaanse autoriteiten. Zijn familie in Beni Mellal kreeg afgelopen donderdag te horen dat hij was overleden en reageerde geschrokken.
De jongeman woonde in het noorden van Italië. Het heel land werd deze week onder quarantaine geplaatst na het overlijden van 827 mensen aan de gevolgen van het coronavirus.
Motoren en quads jagen bezoekers Villa Haris-park Tanger weg
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Bendes vallen Marokkaanse diaspora aan op Spaanse snelwegen
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Bus met Marokkanen valt stil op Franse snelweg, Marokko grijpt in
Naar Marokko met de auto? Opgelet! Staking dreigt in haven van Algeciras
Nu al recorddrukte op weg naar Marokko
Uren wachten bij Marokkaanse grens: chaos bij Bab Sebta
Marokkanen in Europa gedwongen met de auto naar Marokko
Marokkaanse diaspora: vragen die je bij de douane kan verwachten (en waarom)