29 juli 2020 - 18:00 - Marokko
Vier broers die een stuk grond van 9 hectare in Berrechid wilden verkopen, ontdekten tijdens de transactie dat hun eigendom al was verkocht.
De slachtoffers hadden het grond van hun overleden vader geërfd. Ze ontdekten tijdens de verkoopprocedure dat het grond volgens de nieuwe eigenaars, door hun vijfde, in Spanje overleden broer, was verkocht.
Assabah bericht dat de nieuwe eigenaars het grond op frauduleuze wijze in handen zouden hebben gekregen. Een klacht werd bij de procureur des Koning bij de rechtbank van eerste aanleg in Berrechid ingediend.
De nieuwe eigenaars worden van valsheid in geschrifte beschuldigd. De koninklijke gendarmerie had op vraag van het parket een onderzoek gestart en aangetoond dat de vijf erfgenamen waren opgelicht.
De documenten die door de intussen overleden broer zouden zijn ondertekend blijken vals te zijn. Ook werd het stuk grond onder de naam van de overleden broer en niet van hun vader verkocht.
Het blad bericht dat de slachtoffers in eerste aanleg en in beroep gelijk hebben gekregen maar dat door een derde lopende procedure, het stuk grond nog steeds niet mag worden verkocht.
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Aardbeving schudt Noord-Marokko en Spanje wakker
Marokkaanse megasnelweg voor 75% klaar
Update over zwaar ongeval Fidji Ruiz en rapper Anas in Marrakech