Marokkaanse international Aziz Bouhaddouz vader van een meisje
Aziz Bouhaddouz scoorde eind vorige week tegen zijn eigen team tijdens het WK-duel tegen Iran. Kort na de wedstrijd vernam hij dat zijn dochtertje geboren was.
15 juni 2018 - 18:58 - Sport
Marokko heeft vanavond zijn eerste WK-duel tegen Iran in Rusland verloren. Een uitslag die het voor de Leeuwen van de Atlas extra moeilijk maakt om de tweede ronde te halen.
Na een heel goed begin in de eerste helft, met een balbezit van ruim 70%, sloeg de vermoeidheid duidelijk toe bij het Marokkaans elftal.
Behalve een mooie actie van Hakim Ziyech in de 80e minuut, lukte het Marokko niet om Iran te verslagen en de drie punten van de wedstrijd binnen te halen. Erger nog, in de 94e minuut van het spel scoorde Aziz Bouhadouz tegen zijn eigen kamp en schonk daarmee de overwinning aan Iran.
Afspraak op woensdag 20 juni voor een tweede duel tegen Portugal.
Lees meer
Aziz Bouhaddouz scoorde eind vorige week tegen zijn eigen team tijdens het WK-duel tegen Iran. Kort na de wedstrijd vernam hij dat zijn dochtertje geboren was.
Morgen speelt Marokko een beslissende wedstrijd tegen Portugal in Moskou. Het wordt waarschijnlijk de belangrijkste wedstrijd van de Atlas Leeuwen op het WK in Rusland.
Het Marokkaans elftal speelt morgen, vrijdag 15 juni, een eerste wedstrijd tegen Iran voor het wereldkampioenschap voetbal 2018 in Rusland.
Marokko heeft vanavond in het Zwitserse Genève een oefenduel tegen Slowakije met 2-1 gewonnen. De wedstrijd was een voorbereiding op het WK in Rusland.
Manuel Da Costa mist waarschijnlijk de wedstrijd van de Atlas Leeuwen tegen Portugal op woensdag in Rusland.