Voetbal: Atlas Leeuwinnen met 1-0 verslagen door Algerije
Het vrouwelijk voetbalelftal van Marokko heeft vrijdag een vriendschappelijk wedstrijd in Salé tegen Algerije met 1-0 verloren.
4 maart 2018 - 12:00 - Sport
De doelpunten werden door Ghizlane Chebbak (7e minuut), Ibtissam Jraidi (9e, 35e), Najat Badri (27e), Merime Hajiri (32e, 40e) en Sanae Soudi (90e) gemaakt.
Cathy Da Silva scoorde het enige doelpunt van Luxemburg in de 72e minuut.
Lees meer
Het vrouwelijk voetbalelftal van Marokko heeft vrijdag een vriendschappelijk wedstrijd in Salé tegen Algerije met 1-0 verloren.
Het vrouwelijke voetbalteam AS FAR Rabat is zaterdag kampioen van Marokko geworden. De club won de titel door het vrouwenteam van Laayoune te verslaan.
Marokko heeft vanavond Oezbekistan in een vriendschappelijk wedstrijd met 2-0 verslagen in Casablanca. De wedstrijd was een voorbereiding op het WK-2018.
Het Marokkaans elftal onder 20 jaar heeft zondag Mali met 2-1 verslagen in Bamako.
Het Marokkaans elftal onder 23 (U23) heeft vrijdagavond een vriendschappelijk wedstrijd tegen Senegal met 1-0 verloren in Dakar.