Voetbal: Marokko verslaat Tunesië met 1-0
Marokko heeft dinsdagavond Tunesië met 1-0 verslagen in een oefenduel in het Olympisch stadion van Rades bij Tunis.
20 november 2018 - 16:00 - Sport
Het Marokkaans elftal onder 20 jaar heeft zondag Mali met 2-1 verslagen in Bamako.
Mountassir Lahtimi opende de score voor Marokko in de 35e minuut. Omar El Amrani scoorde een tweede doelpunt voor het koninkrijk in de 42e minuut. Het enige doelpunt van Mali werd door Diakite Crispane Charly gemaakt.
De wedstrijd was een voorbereiding voor Jong Marokko op de komende regionale en continentale competities.
Vermeldenswaardig is dat Jong Marokko afgelopen donderdag tegen hetzelfde team met 1-0 had verloren.
Lees meer
Marokko heeft dinsdagavond Tunesië met 1-0 verslagen in een oefenduel in het Olympisch stadion van Rades bij Tunis.
Raja Casablanca heeft zondag in Kinshasa de finale van de CAF-Cup tegen AS Vita verloren. De Marokkaanse topclub wint ondanks deze nederlaag het Afrikaans kampioenschap voetbal.
Het vrouwelijk voetbalelftal van Marokko heeft vrijdag een vriendschappelijk wedstrijd in Salé tegen Algerije met 1-0 verloren.
Mourad Louzif, jonge voetballer van de Marokkaanse club AS FAR en van het jong elftal onder 20 jaar, is zonder iemand te waarschuwen naar Turkije vertrokken.
Het Marokkaans jeugdelftal onder 23 jaar heeft vrijdag Tunesië met 1-0 verslagen tijdens een vriendschappelijk wedstrijd in het Chedly Zouiten stadion in Tunis.