11 juni 2014 - 23:08 - Cultuur
Tunesische zangeres Chahrazad Hilal heeft tijdens een een radio-interview in haar land een liedje gezongen over het bezoek van Koning Mohammed VI.
Chahrazad Hilal was tijdens de uitzending hoorbaar geëmotioneerd door het bezoek van Koning Mohammed VI aan Tunesië en vooral het feit dat hij gewoon op straat wandelde en met Tunesiërs op de foto ging.
De zangeres sprak vol lof over de bescheidenheid van de Marokkaanse Koning en vergeleek hem met westerse staatshoofden die zich bijvoorbeeld met de fiets verplaatsen.
Volgens de zangeres zullen de wandelingen van Mohammed VI in Tunis ook een positief effect hebben op het toerisme, omdat het bewijst dat Tunesië een veilig land is.
Chahrazad heeft hem daarom het liedje "Ahlane wa sahlane bil aïn el Kehla" gewijd. Die zong ze tijdens haar interview met Cap FM-radio.
Liedje over Mohammed VI
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses