24 april 2023 - 20:00 - Wereld
Reisorganisatie TUI Fly heeft besloten om zijn geplande vluchten vanaf Brussels South Charleroi Airport (BSCA) te verplaatsen naar Brussels Airport voor het winterseizoen 2023-2024. Deze wijziging geldt voorlopig enkel voor vluchten naar Oujda en Nador.
Sarah Saucin, woordvoerster van TUI Fly, heeft aangegeven dat deze aanpassing wordt doorgevoerd om de efficiëntie te verhogen en de luchtvaartmaatschappij in staat te stellen al haar vluchten op één locatie te concentreren. Passagiers die door deze verandering worden getroffen, worden zo snel mogelijk op de hoogte gebracht en krijgen alle nodige informatie voor hun reis.
Lees ook: Nieuwe vluchten TUI fly naar Marokko
Philippe Verdonck, CEO van de luchthaven van Charleroi, benadrukte dat deze verandering geen gevolgen zal hebben voor de luchthaven van Charleroi. Passagiers kunnen deze luchthaven blijven gebruiken voor andere bestemmingen die door TUI Fly worden aangeboden.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens