18 december 2022 , 07:00 - Fouad Badel - Sport
Marokko heeft zaterdag de troostfinale op het WK in Qatar met 2-1 verloren van Kroatië. De Atlas Leeuwen eindigen dus 4ᵉ op dit WK, een plaats die niemand zich een maand geleden had kunnen voorstellen.
De Atlas Leeuwen waren er om te winnen, maar werden verrast door een vastberaden Kroatische ploeg. Het eerste doelpunt werd in de 7e minuut gemaakt door Gvardiol, maar Dari, die nu met een dijbeenblessure kampt, scoorde twee minuten later de gelijktreffer.
Lees ook: Ophef om Volkskrant-cartoon van Marokkanen die wereldbeker stelen
De spelers van Walid Regragui bleven alles geven, maar maakten in de eerste helft verschillende verdedigingsfouten. De Kroaten profiteerden hiervan en namen de leiding vlak voor het einde van de eerste helft met een doelpunt van Orsic.
Walid Regragui gaf hun kans aan jonge spelers die sinds het begin van het WK op de bank zaten (Anass Zaroury, Bilal El Khannous...). Ondanks een frisse ploeg en veel druk, sloegen de Atlas Leeuwen er niet in om te scoren.
Lees ook: Emmanuel Macron bewondert Marokkaanse spelers
Gefeliciteerd aan de Atlas Leeuwen en aan Walid Regragui. Marokko is na dit WK niet meer hetzelfde! 🇲🇦🇲🇦🇲🇦
Nador: 1,4 miljard dirham aan Marchica Med-projecten van start
Bus en vrachtwagen botsen in Marokko, meerdere slachtoffers
Marokkaanse justitie eist confrontatie in zaak Jonathan Harroch
Big Brother in de medina: Marrakech vol camera’s met gezichtsherkenning
Politie Tetouan onderschept 12 kilo cocaïne!
Marokkaanse bedrijven winnen tweede fase snelweg Guercif-Nador
Marokkaanse Ghizlane Chebbak schrijft geschiedenis in Top 100
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"
WK 2026: zo hoog schat de supercomputer Marokko in
Marokko A’ arriveert in Qatar als topfavoriet voor Arab Cup
Marokko vecht tegen de klok: omgeving stadion Agadir lijkt woestijn
Afrika Cup 2025: Marokko-Algerije rivaliteit bereikt kookpunt
Zorgen nemen toe bij Marokkaans elftal vlak voor Afrika cup
Lamine Yamal: hoe Marokko de strijd tegen Spanje verloor