Zoeken

Treves bouwt nieuwe fabriek in Marokko

- Economie

Geschreven door Laila A.

Treves gaat een nieuwe fabriek in Marokko bouwen. De Franse auto-onderdelenfabrikant bezit reeds twee fabrieken in het land.

Christophe Jacquier, CEO van de groep, liet begin vorige week weten dat Treves 300 mensen ging aanwerven voor de nieuwe fabriek.

Treves vestigde zich twaalf jaar geleden in Marokko en is gespecialiseerd in auto-interieurs en akoestiek. De groep levert enkele van de bekendste automerken waaronder BMW, Volkswagen, Jaguar en Land Rover en is in twintig landen aanwezig.

Lees meer

Linamar bouwt fabriek van 280 miljoen dollar in Marokko

De Canadese groep Linamar heeft begin vorig week in Casablanca de bouw aangekondigd van een nieuwe fabriek van 280 miljoen dollar in Marokko.

Valeo bouwt fabriek van 50 miljoen in Tanger

De Franse autotoeleverancier Valeo gaat een nieuwe fabriek van 50 miljoen euro bouwen in Tanger. Dat laat de groep in een verklaring weten.

Amerikaanse Delphi belooft 13.000 nieuwe banen in Marokko

Delphi gaat zijn aanwezigheid in Marokko versterken. De Amerikaanse auto onderdelenproducent belooft in de komende vijf jaar belangrijke investeringen in het koninkrijk.

Indonesiër Indofood opent fabriek in Marokko

De Indonesische groep Indofood gaat een fabriek in Marokko bouwen voor de productie van noodles.

Autotoeleverancier Mecaplast opent fabriek in Kenitra

Mecaplast, autotoeleverancier uit Monaco, gaat ruim 30 miljoen euro investeren in een nieuwe fabriek in het Marokkaanse Kenitra.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team