Renault verhuist deel Roemeense productie naar Marokko
Goed nieuws voor de fabriek van Renault in Tanger. De Logan MCV die tot nu toe in Roemenië werd geproduceerd, zal heel binnenkort in de noord-Marokkaanse stad worden gemaakt.
26 oktober 2016 - 14:20 - Economie
De Portugese autotoeleverancier Simoldes gaat een fabriek in Marokko bouwen en 300 mensen aanwerven.
De bouw van de fabriek zal een investering vergen van 650 miljoen dirham. In de fabriek zullen automatrijzen en andere onderdelen worden geproduceerd voor de Noord-Afrikaanse markt.
Simoldes had begin juli al een overeenkomst met de Marokkaanse overheid gesloten voor de vestiging van een fabriek in het land. Dat gebeurde tijdens een ceremonie in Casablanca waarbij een dertigtal investeringsovereenkomsten waren ondertekend.
Waar de nieuwe fabriek komt is nog niet bekend. Wat we wel weten is dat het op een terrein van een tiental hectare zal worden gebouwd.
Lees meer
Goed nieuws voor de fabriek van Renault in Tanger. De Logan MCV die tot nu toe in Roemenië werd geproduceerd, zal heel binnenkort in de noord-Marokkaanse stad worden gemaakt.
Tanger blijft grote investeringen aantrekken. Laatste op de lijst, International Bike Manufacture. De groep gaat in de noord-Marokkaanse stad een fabriek bouwen voor de...
De Japanse autotoeleverancier AGC Automotive gaat in het Marokkaanse Kenitra 1,183 miljard dirham investeren in een nieuwe fabriek.
Het Marokkaanse fosfatenbedrijf OCP heeft een overeenkomst gesloten met de Indiase meststoffengigant Kribhco voor de bouw van een meststoffenfabriek in India.
Mecaplast, autotoeleverancier uit Monaco, gaat ruim 30 miljoen euro investeren in een nieuwe fabriek in het Marokkaanse Kenitra.