Gewapende mannen bedreigen zwemmers op strand Al Hoceima
Een groepje gemaskerde mannen heeft enkele dagen geleden vakantiegangers op een strand in de regio van Al Hoceima met sabels bedreigd.
1 augustus 2015 - 14:56 - Marokko
De passagiers van een trein tussen Casablanca en Fez zijn begin deze week door een groepje jongeren met messen en sabels aangevallen.
Reizigers vertelden aan Al Akhbar dat de trein op het platteland stopte vanwege een technisch probleem. De passagiers moesten de trein verlaten vanwege het risico op brand. Er ontstond onmiddellijk paniek. Drie vrouwen raakten gewond en meerdere passagiers verloren het bewustzijn. De trein bleef ruim drie uur staan terwijl het boven 40°C was. Meerdere bejaarden en baby’s vertoonden tekenen van uitdroging.
Een groepje jongeren uit een nabijgelegen sloppenwijk maakten van de gelegenheid gebruik om de passagiers te beroven. De slachtoffers werden met wapens bedreigd. Een jonge vrouw werd door de bende naar een lege wagon gebracht en uitgekleed. Het ergste kon worden vermeden dankzij de tussenkomst van enkele moedige passagiers.
De passagiers werden uiteindelijk opgepikt door een trein afkomstig uit Tanger. Spoorwegmaatschappij ONCF weigert over het incident te communiceren.
Lees meer
Een groepje gemaskerde mannen heeft enkele dagen geleden vakantiegangers op een strand in de regio van Al Hoceima met sabels bedreigd.
In het Marokkaanse Agadir zijn de passagiers van een openbaar vervoer bus afgelopen weekend op klaarlichte dag door een bende criminelen met sabels aangevallen.
Afgelopen vrijdag heeft een groepje jongeren, een trein ter hoogte van Ksar El Kebir, doen stoppen om de passagiers te beroven.
Zes mensen zijn vrijdag gewond geraakt bij een ongeval tussen een trein en een vrachtwagen in het Marokkaanse Assilah.
Marokko zal maandag een tweede hogesnelheidstrein ontvangen. De trein wordt in de haven Tanger Med geleverd volgens spoorwegmaatschappij ONCF.