Dertigtal gewonden bij busongeluk op snelweg Casablanca
Bij een busongeluk op de snelweg tussen Casablanca en Berrechid zijn woensdag 33 mensen gewond geraakt.
- Marokko
Zes mensen zijn vrijdag gewond geraakt bij een ongeval tussen een trein en een vrachtwagen in het Marokkaanse Assilah.
Het ongeval gebeurde rond 10 uur toen de vrachtwagen het spoor overstak bij een bewaakte spoorovergang.
Drie passagiers, de treinbestuurder en zijn assistent en de bestuurder van de vrachtwagen raakten gewond volgens spoorwegmaatschappij ONCF.
"Het ongeval gebeurde op een spoorovergang uitgerust met licht- en geluidssignalen en is te wijten aan een fout van de vrachtwagenbestuurder", aldus de ONCF.
Lees meer
Bij een busongeluk op de snelweg tussen Casablanca en Berrechid zijn woensdag 33 mensen gewond geraakt.
Bij een ongeval met een vrachtwagen zijn zondag in de regio van Berrechid tien mensen omgekomen. Een twintigtal mensen raakten gewond.
Eerder deze week is een vrachtwagen in brand gevlogen op de snelweg tussen Casablanca en Rabat na een paal te hebben geraakt.
Bij een ernstig ongeval tussen een trein en een minibusje zijn zaterdagochtend in Tanger zes mensen omgekomen.
In het Marokkaanse Mohammedia zijn zondag veertig mensen gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval tussen een bus en een pick-up.