Zoeken

Gewonden bij ongeval met trein en vrachtwagen in Marokko

1 augustus 2015 - 19:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Zes mensen zijn vrijdag gewond geraakt bij een ongeval tussen een trein en een vrachtwagen in het Marokkaanse Assilah.

Het ongeval gebeurde rond 10 uur toen de vrachtwagen het spoor overstak bij een bewaakte spoorovergang.

Drie passagiers, de treinbestuurder en zijn assistent en de bestuurder van de vrachtwagen raakten gewond volgens spoorwegmaatschappij ONCF.

"Het ongeval gebeurde op een spoorovergang uitgerust met licht- en geluidssignalen en is te wijten aan een fout van de vrachtwagenbestuurder", aldus de ONCF.

Lees meer

Marokkaanse vrouwen komen om bij ongeval in Spanje

Drie Marokkaanse vrouwen zijn in de nacht van zaterdag op zondag bij een zwaar verkeersongeval ter hoogte van Mozarbez in Spanje omgekomen.

Ernstig ongeval tussen auto en vrachtwagen in Tetouan: 4 doden (foto’s)

Vier mensen zijn zondag in de regio van Tetouan omgekomen bij een ernstig ongeval tussen een vrachtwagen en een auto.

Dertigtal gewonden bij busongeluk op snelweg Casablanca

Bij een busongeluk op de snelweg tussen Casablanca en Berrechid zijn woensdag 33 mensen gewond geraakt.

Tien doden bij vrachtwagenongeval in Marokko

Bij een ongeval met een vrachtwagen zijn zondag in de regio van Berrechid tien mensen omgekomen. Een twintigtal mensen raakten gewond.

Dode en gewonden bij ongeval in Taounate

In het Marokkaanse Taounate is één persoon om het leven gekomen bij een ongeval op een landweg. Ook raakten achttien aanhangers van de Istiqlal gewond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team