Zoeken

Tragische einde voor Marokkaanse tiener in Almeria

15 november 2019 - 14:50 - Wereld

Geschreven door Said A.

Een jonge Marokkaan is deze week in Almeria, in het zuiden van Spanje, op tragische wijze om het leven gekomen.

De jongen was net in Almeria aangekomen. Hij verstopte zich tijdens de oversteek vanuit de Spaanse enclave Melilla in het noorden van Marokko, op het dak van een vrachtwagen.

Maar bij de aankomst in Almeria liep de situatie uit de hand. Bij het aanmeren verloor de jongen het evenwicht en viel van de vrachtwagen.

Plaatselijke media berichten dat de jongen hard op zijn hoofd viel en nog voor de aankomst van de hulpdiensten overleed. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Marokkaans kind maakt dodelijke val in Melilla

Een Marokkaans kind is afgelopen woensdag overleden toen hij ongezien op een veerboot probeerde te stappen in Melilla.

Marokkaanse tiener doodgeschoten in Frankrijk

Een minderjarige Marokkaanse migrant is afgelopen weekend in het ziekenhuis overleden na in de nacht van vrijdag op zaterdag te zijn neergeschoten in het Franse Bordeaux.

Marokkaan in Italië met opzet doodgereden

Een 34-jarige Marokkaan is na een telefoondiefstal met opzet door de vader van het slachtoffer aangereden in Italië.

Marokkaanse tiener probeerde Airbus te stelen in Frankrijk

Een Marokkaanse tiener staats sinds vrijdag terecht in Frankrijk nadat hij in juni dit jaar had geprobeerd om een Airbus A321 vliegtuig te stelen.

Tragische einde voor Marokkaan in Italië

Een Marokkaanse man is op tragische wijze in het Italiaanse Voghera om het leven gekomen na door een trein te zijn gegrepen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team