23 juni 2024 - 15:30 - Marokko
Bezoekers van cafés en restaurants in Tetouan zijn woedend over de exorbitante prijzen die worden gehanteerd. De plotselinge verhoging van de tarieven voor drankjes en maaltijden dreigt hun zomervakantie te verpesten.
Tot grote verbazing hebben veel cafés en restaurants in Noord-Marokko hun prijzen fors verhoogd. Dit is een harde klap voor de koopkracht van de burgers, die al zwaar te lijden hebben onder de huidige economische omstandigheden. De prijsverhogingen kunnen ertoe leiden dat families die gewend zijn om tijdens hun zomervakantie te ontspannen en van hun vrije tijd te genieten, andere bestemmingen verkiezen boven de regio Noord-Marokko. Deze verhogingen maken een onbezorgde vakantie onmogelijk, reageren sommige vakantiegangers.
Lees ook: Jaouad El Yamiq keert terug naar Marokko voor zieke vader
De consumenten, die al gebukt gaan onder de hoge kosten van levensonderhoud, eisen dat de prijzen teruggebracht worden naar het oude niveau. Ze roepen de horecaondernemers op om terughoudend te zijn en niet te profiteren van het zomerseizoen om hun kassa’s te spekken ten koste van de koopkracht van de burgers.
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Aardbeving schudt Noord-Marokko en Spanje wakker
Marokkaanse megasnelweg voor 75% klaar
Update over zwaar ongeval Fidji Ruiz en rapper Anas in Marrakech