Zoeken

Toerist dood na mislukte parachutesprong in Marokko

23 september 2017 - 20:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een toerist is deze week in Casablanca om het leven gekomen na een mislukte parachutesprong te hebben gemaakt.

De man werd met zijn parachute door de wind weggeblazen. Volgens Al Yaoum 24 werd belandde het slachtoffer met zijn parachute in zee voor de kust van Ain Diab en verdronk onder het gewicht van zijn uitrusting.

Ondanks de snelle komst van de hulpdiensten en de reanimatiepogingen kon de man niet meer worden gered. Op zijn lichaam zal een onderzoek worden verricht om de exacte doodsoorzaak te bepalen.

Lees meer

Lichaam uit zee gevist voor kust Mdiq

In de Middellandse zee voor de kust van Mdiq is afgelopen weekend het levenloos lichaam van een jongeman aangetroffen.

Israëlische toerist in Azilal overleden

Een toerist uit Israël is vrijdag in de regio van Azilal overleden. De man overleed aan een natuurlijke dood.

Marokko: toerist komt op tragische wijze om het leven

Een Franse toerist is tijdens een vakantie in het zuiden van Marokko te pletter gestort toen hij zijn hobby uitoefende.

Nicht Hirak-gevangene pleegt zelfmoord en laat 11 kinderen achter

In de gemeente Lauta bij Al Hoceima heeft de nicht van een Hirak-gevangene en moeder van elf kinderen zelfmoord gepleegd.

Man in politiecel overleden in Safi

Een arrestant is dinsdagochtend onwel geworden in een politiecel in Safi. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht maar overleefde niet.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team