Jonge Marokkaan uit Europa komt op tragische wijze om tijdens vakantie in Marrakech
Een jonge Marokkaan uit Europa die op vakantie was in zijn land van herkomst is op tragische wijze om het leven gekomen in Marrakech.
- Marokko
Een Franse toerist is tijdens een vakantie in het zuiden van Marokko te pletter gestort toen hij zijn hobby uitoefende.
Het slachtoffer was in Taroudant om te paragliden. Afgelopen vrijdag liep het echter mis en stortte de man neer.
Barlamane bericht dat het 61-jarige slachtoffer op slag dood was. Er zou iets mis zijn gegaan met zijn zijn scherm.
Het parket heeft een onderzoek bevolen. Een autopsie op het lichaam van de toerist zal de doodsoorzaak moeten bevestigen.
Lees meer
Een jonge Marokkaan uit Europa die op vakantie was in zijn land van herkomst is op tragische wijze om het leven gekomen in Marrakech.
De gerechtelijke politie heeft vrijdag in het zuid-Marokkaanse Dakhla twee verdachten van 23 en 27 jaar gearresteerd voor een roofoverval op een toerist.
Een jonge bruid, die volgens haar familie geen gezondheidsproblemen had, is op haar huwelijksnacht plotseling overleden.
Een Tsjechische toerist is zaterdag omgekomen tijdens een parachutesprong in het bergachtig gebied van Akerkour in de provincie Al Haouz in Marokko.
Een Marokkaanse man is op tragische wijze in het Italiaanse Voghera om het leven gekomen na door een trein te zijn gegrepen.