Zoeken

Tiznit: ruim 100.000 pakjes smokkelsigaretten onderschept (video)

22 januari 2018 - 12:00 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

De Koninklijke Gendarmerie heeft in Tiznit een auto met ruim 100.000 pakjes smokkelsigaretten onderschept.

De vangst vond plaats op de national weg N1 ter hoogte van de gemeente El Maader. De bestuurder van de Mercedes moest de smokkelgoederen naar het noorden van het land vervoeren.

In de auto werden 100.990 pakken sigaretten met een waarde van 1,18 miljoen dirham gevonden.

De bestuurder van de auto werd gearresteerd en in bewaring gesteld. Hij zal na onderzoek voor de rechter verschijnen.

Lees meer

Ruim 34.000 sloffen sigaretten onderschept in Tanger Med

De Marokkaanse politie heeft dinsdagochtend in de haven Tanger Med een lading van 34.400 sloffen smokkelsigaretten onderschept.

Politie onderschept 240.000 XTC-pillen in Tanger Med

Nieuwe recordvangst in de haven Tanger Med. De politie stelt maandag ruim 240.000 XTC-pillen te hebben onderschept.

Bab Sebta: 20 kilo hasj onderschept

De douane en de politie hebben donderdagavond bij de grensovergang Bab Sebta 20 kilo hasj onderschept.

Tiznit: 14 ton smokkelbenzine in beslag genomen

De mobiele eenheid van de regionale douanedienst in Agadir heeft zondag in Tiznit een vrachtwagen met 14 ton smokkelbenzine onderschept.

Bab Sebta: 31 kilo drugs in beslag genomen

In samenwerking met de politie heeft de Marokkaanse douane begin deze week bij de grensovergang van Bab Sebta ruim 30 kilo drugs onderschept.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team