Vrachtwagenchauffeur opgepakt met 183 kilo drugs in Agadir
De politie in Agadir heeft zaterdagavond na een tip van de inlichtingendienst, een vrachtwagen onderschept met 183 kilo drugs aan boord in de regio van Drargua.
29 mei 2018 - 19:20 - Marokko
De mobiele eenheid van de regionale douanedienst in Agadir heeft zondag in Tiznit een vrachtwagen met 14 ton smokkelbenzine onderschept.
Volgens de Marokkaanse douanediensten werd het voertuig in de gemeente Bounaamane tegengehouden.
De bestuurder van de vrachtwagen werd aan de politie overgeleverd en in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang naar de oorsprong van de benzine.
Lees meer
De politie in Agadir heeft zaterdagavond na een tip van de inlichtingendienst, een vrachtwagen onderschept met 183 kilo drugs aan boord in de regio van Drargua.
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko heeft de politie zondagavond een grote hoeveelheid psychotrope pillen in beslag genomen.
De politie en douanediensten in de haven Tanger Med hebben donderdagavond een vrachtwagen met 30 kilo cannabis onderschept.
De veiligheidsdiensten in de haven Tanger Med hebben zaterdag een vrachtwagen onderschept met 490 kilo cannabis. De chauffeur wilde net op de boot naar Spanje vertrekken.
De Marokkaanse politie heeft dinsdagochtend in de haven Tanger Med een lading van 34.400 sloffen smokkelsigaretten onderschept.