Heel gezin dood door gaslek in Ifrane
Een koppel en hun twee kinderen zijn door een gaslek in een vakantiewoning die ze voor het weekend huurden in Ifrane omgekomen.
- Marokko
Een vrouw en haar echtgenoot zijn donderdag in Tetouan overleden aan een koolmonoxidevergiftiging.
Volgens politiebronnen is de oorzaak van hun dood te zoeken bij een gasboiler die lekte.
Het koppel woonde in de wijk Jamaa Mezouak en laat een tweeling van 16 jaar achter. Een onderzoek is aan de gang.
In Marokko komen jaarlijks gemiddeld vijftien mensen om door koolmonoxidevergiftigingen veroorzaakt door defecte boilers.
Lees meer
Een koppel en hun twee kinderen zijn door een gaslek in een vakantiewoning die ze voor het weekend huurden in Ifrane omgekomen.
Shalom Abdelhak is in Israël overleden. De oude man, die in december 2014 uit zijn appartement in Casablanca was gezet, zal zijn droom nooit waarmaken: naar Marokko terugkeren.
In Mdiq, in het noorden van Marokko, is een volledig gezin om het leven gekomen door een gaslek zondagnamiddag.
Een Marokkaan heeft in het Italiaanse Castagnaro een heldendaad verricht door een bejaard koppel uit een brandend huis te halen.
Een zwangere vrouw en haar man zijn zondag dood aangetroffen in hun woning in Kenitra. Het koppel zou zijn overleden door een gaslek.