Man die stoet verstoorde deed eerder al poging om Mohammed VI te benaderen
Een man die op 25 juni dit jaar werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen voor het verstoren van de stoet van Koning Mohammed VI, stond maandag terecht in Rabat.
1 juni 2018 - 18:00 - Marokko
Een taxichauffeur is in Marokko gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen omdat hij Koning Mohammed VI in Rabat probeerde te benaderen.
Volgens Assabah zal de taxichauffeur worden gestraft voor zijn gedrag waarbij hij het verkeer hinderde en de andere weggebruikers in gevaar bracht.
De 34-jarige man uit Salé reed met zijn kleine taxi nabij de kazerne van de brandweer in de hoofdstad toen hij Koning Mohammed VI zag. Hij begroette eerst de Koning en probeerde vervolgens dichterbij te komen met zijn auto maar werd door de veiligheidsagenten van de monarch tegengehouden.
De man werd vervolgens aan de politie overgeleverd en in hechtenis genomen in de Al Arjat gevangenis. Hij verschijnt op 7 juni voor de rechter.
Lees meer
Een man die op 25 juni dit jaar werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen voor het verstoren van de stoet van Koning Mohammed VI, stond maandag terecht in Rabat.
Een taxichauffeur die de stoet van Koning Mohammed VI in Rabat verstoorde is tot 2 jaar gevangenisstraf veroordeeld.
Politiebronnen hebben de opzettelijke aanrijding van drie agenten door een taxichauffeur in Casablanca ontkend.
Koning Mohammed VI kwam begin deze week in Al Hoceima aan voor enkele dagen vakantie.
Koning Mohammed VI is terug in Frankrijk. De monarch werd gezien in een krantenwinkeltje in Parijs.