Zoeken

Tanger: man doet zich voor als verliefde agent om jonge vrouwen op te lichten

- Marokko

Geschreven door Fouad Badel

De politie heeft in Tanger een verdachte gearresteerd die zich voordeed als een agent op zoek naar een vrouw, om jonge vrouwen op te lichten.

Volgens plaatselijke bronnen sprak de verdachte jonge vrouwen aan op straat en vertelde hen dat hij op zoek was naar zijn toekomstige vrouw. Hij wist de slachtoffers te overtuigen dat hij eerlijk was en ging in sommige gevallen zelfs hun families ontmoeten om hun hand te vragen.

Toen hij het vertrouwen van de slachtoffers had gewonnen vroeg hij hen geld om "hun liefdesnestje" in te richten. Eenmaal het geld in handen verdween hij. Hij maakte slachtoffers in Tanger en Casablanca.

Een van de jonge vrouwen die hij oplichtte liet het er echter niet bij liggen en waarschuwde de politie. De man werd geïdentificeerd en in Tanger gearresteerd.

Lees meer

Valse dokter in Tetouan gearresteerd

De politie heeft een jongeman gearresteerd die zich voordeed als een arts van het Saniat Rmel ziekenhuis in Tetouan om slachtoffer op te lichten.

Marokko: polygaam misbruikte getrouwde vrouwen

Een polygame man werd enkele dagen geleden door de politie in Tafraout gearresteerd voor seksuele misbruik.

Jonge vrouwen slachtoffer groepsaanval in Tanger (video)

Twee jonge vrouwen zijn onlangs het slachtoffer geworden van een groepsaanval in Tanger. Beelden van de agressie werden massaal op internet gedeeld.

Man doet zich voor als wereld-Marokkaan om jonge vrouw op te lichten

Een man is in Settat tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld voor oplichting en chantage. Hij deed zich voor als een Marokkaan uit Canada om zijn jonge slachtoffer op te lichten.

Tetouan: oplichter deed zich voor als medewerker koninklijk paleis

De politie heeft zondag in Tetouan een verdachte gearresteerd die zich voordeed als een medewerker van het koninklijk paleis om zijn slachtoffer op te lichten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team